2016-04-05 18:01:13

Türkiye genelinde Traktör denemeleri

SDF Group, Türkiye genelinde 35 farklı şehirde Deutz-Fahr traktörlerine yönelik demo turu gerçekleştirdi. Yaklaşık iki ay süren turda, toplam 8 bin kilometre yol katedildi. Tur kapsamında öncelikli olarak, Deutz-Fahr Agrofarm 410 ve Deutz-Fahr 5120C modelleri SDF Türkiye tarafından çiftçinin beğenisine sunulurken, bölge bayileri de diğer modelleri tanıtım amacıyla demo alanlarına getirdi.

SDF Türkiye'nin daha çok çiftçiye çözüm sunmak amacıyla başlattığı traktör demosu 29 Nisan - 17 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleşti. 35 şehirde özel seçilmiş noktalarda gerçekleşen demo turunda 8000 km yol yapılarak 7 bin 500 çiftçi ağırlandı. SDF Türkiye demo boyunca Deutz-Fahr Agrofarm 410 ve Deutz-Fahr 5120C traktörlerini çiftçilerin beğenisine sunarken, bölge bayileri de geniş ürün gamının diğer modelleriyle demoya katıldı. Etkinlik boyunca tüm Türkiye'ye yayılmış 70 satış ve 200'den fazla satış sonrası bayisinin de yer aldığı demo aktivitesinde çiftçiler yeni ürünleri bizzat tarla üzerinde denerken, Deutz-Fahr markasının traktörlerini ve ürün kalitesini yakından inceleme fırsatı buldular. 2014 yılında Türkiye pazarının en çok büyüyen şirketi olan SDF Group, düzenlenen bu aktivitelerle çiftçilere ve kullanıcılarına traktörlerini daha yakından tanıma fırsatı sundu.

AMAÇ BEŞ ÖZELLİĞİ MÜŞTERİLERE GÖSTERMEK

Demoyla ve SDF Türkiye’nin ülke pazarına bakışıyla ilgili bilgi veren SDF Türkiye Ticari Müdürü Mehmet Uzunköprü; “ Demo, çiftçiye yakın olma ve onlara doğru bilgiyi göstererek verme yöntemlerinin en önemli basamağıdır. Bizlere düşen görev sadece gösteri değil, müşterinin gerçekleri görmesi ve onu test etmesini sağlamak olmalıdır. Bu amaçla çıktığımız bu Demo Turu ile Türkiye’nin her köşesine ulaşmış ve SDF’nin traktörlerindeki tasarım ve üretiminde önemsediği 5 üstün özelliğin, Türk çiftçisi ile buluşması sağlanmıştır. Kalite, mükemmel motor ve yakıt tasarrufu, üstün çeki performansı, gerçek 4x4 ve güvenlik için önemi tartışılmayacak 4 tekerde fren sistemi. Çiftçilerin artık gerçekle tanışma ve onu alma zamanı olduğuna inanıyor ve Türkiye hedeflerimizi buna göre koyuyoruz. Çiftçilerimizin markamıza gösterdiği ilgi ise onların beklentilerinin karşılandığının bir göstergesi olmuştur. Demoların da yaratacağı etki ile geçmiş 2 yılda yakaladığımız “En Hızlı Büyüyen Şirket” performansımızın daha da artacağını görebiliyoruz. Markamıza gösterilen ilgi için etkinliğimize katılan tüm çiftçilerimize teşekkür ederiz” diye konuştu.

Bizden Kareler