2016-04-05 17:53:06

2016 Yılının en iyi Traktörü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DEUTZ-FAHR 6 serisi

     ’Tractor upper middle class’ kategorisinde ‘Machıne of the year 2016’ ödülünü kazandı. Ödülün verildiği; Alman yayıncı Deutscher Landwirtschaftsverlag dlv ve onun Avrupalı ortaklarından gelen ve tarım makineleri alanında uzmanlaşmış gazetecilerden oluşan bir jürinin, tarımda en yenilikçi makineleri ödüllendirdiği Hanover'deki Agritechnica ticaret sergisinde ilan edildi.

DEUTZ-FAHR 6 Serisi halihazırda, komple ürün gamında standart olarak en gelişmiş ekipmanı sunan, üst orta sınıftaki en iyi tasarlanmış traktörlerden biri olarak iyi tanınıyor. Robotlaştırılmış şanzımana sahip Chift modelleri, nihayetinde jüriyi ikna edecek olan öne çıkan bir özellikteydi: kavramayı kullanmaksızın; konforlu, hassas ve basit bir kumanda kolu aracılığıyla viteslerin değiştirilmesi.
Jüri özellikle; motor gücünü tekerleklere ileten en üstün verimliliğe sahip Powershift şanzımanın, kumanda kolunun gayet rahat çalışmasının, gösterişli ve rahat Alman tasarım ödüllü kabinin, büyük güç-ağırlık oranının ve yüksek kaldırma kapasitesinin altını çizdi.

Bizden Kareler